Pred letnými dovolenkovými plánmi vás ešte pozývame na výborné vzdelávanie Manažment krátkodobých dobrovoľníckych aktivít.
Manažment krátkodobých dobrovoľníckych aktivít je akreditované vzdelávanie, otvorené všetkým záujemcom. Ponúka témy týkajúce sa manažmentu dobrovoľníkov/čok, ak aj event manažmentu v rozsahu 8 hodín, interaktívnym neformálnym spôsobom. Kurz pokračuje dištančným štúdiom formou konzultácií, príprav a odovzdania prakticky využiteľnej práce vybraného "eventu".
Na školení sa dozviete ako dobre spropagovať svoju aktivitu a pozvať si naň tých správnych dobrovoľníkov a dobrovoľníčky, naučíte sa akciu dobre naplánovať a vyhodnotiť. My v Centre ho voláme aj "jednodňovky ľavou zadnou", pretože po našom školení už nebude žiadny problém zorganizovať podujatie či krátku aktivitu aj s pomocou dobrovoľníkov a dobrovoľníčok.
Absolventi/ky získajú po ukončení prezenčného kurzu a odovzdaní práce certifikát akreditovaného vzdelávania MŠVVaŠ SR.
Cena školenia je 10 Eur a pokrýva najnutnejšie výdavky.
Prihlásiť na školenie sa môžete TU vyplnením google formuláru. Školenie sa bude konať vo Zvolene, miesto konania upresníme prihláseným záujemcom.